Fashion / General / 13 april 2015

Instagram report: Coachella 2015

Afgelopen weekend vond het eerste weekend van het super populaire Amerikaanse festival ‘Coachella’ weer plaats. Dit muziek en kunst festival wordt jaarlijks gehouden in de Empire Polo Club in California. Deze club is gelegen in de Inland Empire’s Coachella Valley in de woestijn van Colorado. Ook dit jaar trok het festival weer een groot aantal sterren in hun feestelijke outfits. Veel van hun postte hun Coachella ervaringen op Instagram. Wij hebben even een overzichtje gemaakt van de Instagram foto’s van de bekende feestgangers waaronder vele modellen, bloggers en actrices. Komend weekend vindt het tweede weekend plaats en wij kunnen nu al niet wachten op de foto’s. Voor nu, laat je inspireren door hun outfits voor het komende festival season!

Een overzicht van Coachella 2015

Alessandra Ambrosio CoachellaBeeld: www.instagram.com/alessandraambrosio/

Alessandra Ambrosio en vriendinnen

Fergie Coachella Beeld: www.instagram.com/Fergie/

Fergie

Gigi Hadid Coachella Beeld: www.instagram.com/gigihadid/

Gigi Hadid, Jourdan Dunn en vriendinnen

Gala Gonzalez Coachella Beeld: www.instagram.com/galagonzalez

Gala Gonzalez

Negin Mirsalehi Sincerely Jules Gala Gonzalez Coachella Beeld: www.instagram.com/negin_mirsalehi/

Bloggers Jules Sarinana, Gala Gonzalez en Negin Mirsalehi

Negin  Mirsalehi Coachella Beeld: www.instagram.com/negin_mirsalehi/

Negin Mirsalehi

Kylie Jenner Coachella Beeld: www.instagram.com/kyliejenner/

Kylie Jenner met vriendin

Kendall Jenner Coachella Beeld: www.instagram.com/kendalljenner/

Kendall Jenner en Hailey Baldwin

Rosie Huntington Whiteley  Coachella Beeld: www.instagram.com/rosiehw/

Rosie Huntington Whiteley

Sarah Hyland CoachellaBeeld: www.instagram.com/therealsarahhyland/

Actrice Sarah Hyland en vriendinnen

Sincerley Jules Coachella Beeld: www.instagram.com/sincerelyjules/

Blogger Julie Sarinana

Nicky Hilton Coachella Beeld: www.instagram.com/nickyhilton/

Nicky Hilton en Dorothy Wang

Paris and Nicky Hilton Coachella Beeld: www.instagram.com/parishilton/

Paris en Nicky Hilton

Lea Michele Coachella Beeld: www.instagram.com/msleamichele/

Lea Michele en vriendin

Katy Perry Coachella Beeld: www.instagram.com/katyperry/

Katy Perry

Chiara Ferragni Coachella Beeld: www.instagram.com/chiaraferragni/

Blogger Chiara Ferragni

 

Wil jij graag nog meer festival inspiratie opdoen? Neem dan ook eens een kijkje op ons Pinterest-bord over festivaloutfits en accessoires!

 

liefs_fleur

 

Delen?

Reacties



Fleur
Fleur
Fleur (21) is stagiaire in het Social team van OTTO. Ze heeft een enorme passie voor mode en is daar dan ook het liefst veel mee bezig. Ze komt altijd in de leukste outfitjes naar kantoor en winkelen is dan ook een van haar grootste hobby's. Daarnaast is ze nog altijd actief op het hockeyveld. Fleur schrijft over fashion, interieur, lifestyle en beauty.