Niets zit lekkerder dan een fijne pyjama. In onze online shop verkopen wij lekker warme heren pyjama’s. Zo heb je niet alleen lange pyjamabroeken maar ook korte pyjamabroeken. Ze kunnen ook gebruikt worden als relaxbroek, chillbroek en trainingsbroek. Multifunctioneel dus!
In onze webshop verkopen wij heren pyjama’s van verschillende merken. Zo verkopen wij pyjamabroeken van onder andere Calvin Klein, Schiesser, LACOSTE, en Trigema. Bovendien verkopen wij deze pyjamabroeken in verschillende kleuren, maten en stijlen.
Deze pyjamabroeken zijn voorzien van een prettige band met rijgkoord, praktische zakken en een zachte stof. Perfect voor het ultieme comfort. Vier jouw vrije dag lekker op de bank met een heren pyjamabroek van OTTO!
Afbeeldingen:
wäschepur Pyjamabroek, H.I.S Pyjamabroek met contrastkleurige band, wäschepur Pyjamabroek, Trigema pyjamabroek, Schiesser Geweven broek met knoopsluiting, Calvin Klein Pyjamabroek, Tommy Hilfiger Underwear Geweven broek met tommy hilfiger flag-borduursels, Calvin Klein Geweven broek met gulp